Ambalaj Seçimi ve Paketleme

paketleme

Evinizdeki eşyaları taşınmaları konusunda hazrılıklarını yapma düşüncesiyle tecrübeli çalışanlarımız, demontelerini ve sonrasında sargılama sürecini yerine getirmektedir.

Eşyaları taşımadan evvel sarma fiiline ciddi ehemmiyet gösteren şirketimiz mutlak surette bütün nakliyesi yapılacak eşyalarınızı dayanıklıkığı üst düzeyde bulunan paketleme materyalleriyle sarmaktadır. Nedeni ise sarma yapılmamış bir biçimde nakilleri tamamlanan yük ve eşyaların ziyan görme olasılığı kesin gibidir. Taşınacak eşyaların sarılması işlemleri taşınan malzemelerin ziyan görmeleri olanağını genel olarak gidermektedir. Taşınacak eşyaların sarılması operasyonunun tamamlanması sonrasında tüm eşyalar titiz bir biçimde taşıyıcı vasıtaya yerleştirilir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Müjdat YÜKSEL

  İstanbul içinde oturduğum dairemi Hayatoğlu Taşımacılık şirketiyle Ordu'ya taşıdım. Hayatoğlu Nakliye, şehirler arası taşıma mevzuunda başarılı bir lojistik şirketi. Seçkin bir yapıda iş yapıyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Evde mevcut olan bütün eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli hizmet sundular. Hayatoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Atalay HANCIOĞLU

  İstanbul içinde Hayatoğlu Taşımacılık Şirketiyle taşındım. Nihat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Hayatoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Fazilet ŞAHİN

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Hayatoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Hayatoğlu Nakliyat yetkilisi Kadir bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Hayatoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Hayatoğlu Taşımacılığı tüm İstanbul'da bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.