İstanbul Hayatoğlu Nakliyat Kurumsal Firma Profili

hayatoğlu nakliyat

Taşıma kapsamında 1973'ten bu güne değin faaliyet icra ettiğimiz dönem içinde oldukça fazla sayıda kişi, firma ve de kamu teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Hayatoğlu Nakliyat, söz konusu sektörde tercih edilen taşımacılık organizasyonları içinde sayılmaktadır.

Hizmet verdiği birey ve şirketlere nitelikli ve ayrıca güvenceli işlemler sunan Hayatoğlu Nakliyat, evveliyatından günümüze kadar etkin referanslar kazanmıştır.

Hayatoğlu Nakliye organizasyon altyapısı, şehiriçi ve şehirlerarası lojistik işlemlerinde faydanıza sunduğu 5 tane 6 tekerli ve 8 tane 10 tekerli lojistik kamyonu, lokal amaç için asansörlü ev taşımacılığı faaliyetlerinde opere ettiği üç ayrı ev eşyası nakil asansörü kamyonu, hassas materyal koruma işlemleri amaçlı 1600 metrekare iç kısmı olan, güvenlikli deposu ile aynı zamanda nakledilecek her farklı yük ve eşya sınıfına uygun olacak biçimde derlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Aynı zamanda şirketimizin, hizmet sunduğu şahıs ve kuruluşların eşya taşıma istemlerine ayrıntılı cevap verebilme hedefiyle istihdam ettiği, tümü kendi özel sınıfında deneyim sahibi ve uzman eleman ekibi mevcuttur.

Kuruluşumuz, ev nakliyat hizmetiyle beraber, asansörlü taşıma , illerarası nakliye , uluslararası ev nakliyat , eşya muhafazası ve ofis nakliyesi süreçlerini de mütehassıs bir şekilde ifa etmektedir.

"Taşımacılığın En Basit Rotası" özdeyişiyle, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren şirketimiz, müşterilerinin gereksinimlerinin uygun koşullarda, yüksek standartlarda, güvenceli bir biçimde ve tam vaktinde sağlanmasını belli başlı hareket tarzı olacak biçimde içselleştirmiştir.

Evden eve nakliye işletmeleri arasında güvenilir kuruluşlardan bir tanesi olan Hayatoğlu Evden Eve Nakliyat kurumsal yapısına gönlünüzce güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Müjdat YÜKSEL

  İstanbul içinde oturduğum dairemi Hayatoğlu Taşımacılık şirketiyle Ordu'ya taşıdım. Hayatoğlu Nakliye, şehirler arası taşıma mevzuunda başarılı bir lojistik şirketi. Seçkin bir yapıda iş yapıyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Evde mevcut olan bütün eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli hizmet sundular. Hayatoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Atalay HANCIOĞLU

  İstanbul içinde Hayatoğlu Taşımacılık Şirketiyle taşındım. Nihat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Hayatoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Fazilet ŞAHİN

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Hayatoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Hayatoğlu Nakliyat yetkilisi Kadir bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Hayatoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Hayatoğlu Taşımacılığı tüm İstanbul'da bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.