İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyat

İllerarası nakliye, bölgesel taşımacılık işlemlerine nispeten daha geniş kilometre konu edinen nakliye biçimidir. Lojistik itibariyle ayrımı bulunmamaktadır. Şehirler arası taşımada uzaklık önemli oranda fazladır. Bu sebeple, sözü edilen gaye doğrultusunda sevk edilecek taşıma vasıtalarının uzak mesafelere karşı muhafazalı ve sağlam yapıda olması icap etmektedir. Kurumumuzun istihdam ettiği şehirler arası taşımacılık vasıtaları, uzun ömürlü ve sarsıntı emici özelliktedir.

Zamanımız lojistik uygulamalarının müspet kapsamda biçimlenmesiyle, çelik kasalı nakliye taşıtlarının kullanışlılığı ve dayanıklılığı yükselmiştir. İllerarası Taşımacılık işlemlerinde, değişik kamyonları istihdam eden teşekkülümüz, süratli ve hassas lojistik faaliyetleri uygulamaktadır. Yurdumuzun tümüne illerarası taşımacılık hizmetleri sunan teşekkülümüz, hizmet sunduğumuz kuruluş ve kişilerin isteklerine en doğru biçimde yanıt sunabilmek gayesiyle, mecburi anlamda ihtiyaç duyulabilecek koşulları uygulamaktadır. iller arası evden eve nakliye işlemlerinde, tecrübeli bir kadro istihdam edilmektedir. Bununla birlikte organisazyonumuzun kullandığı eşsiz bir mekanizma neticesinde son derece sağlam taşımacılık işlemleri icra edilmektedir.

Şehirler Arası Lojistik Kapsamı?

Yerinde İnceleme aşamasıyla taşımacılık süreçleri start alır ve lüzumlu olan vasıta, eksper raporu ile tespit edilir. Anlaşmanın ardından evinizde var olan tüm ev eşyaları ve cihazlar teminat altına alınır. Kırılgan eşya ve taşınacak materyalin kendine özgü paketleme materyalleriyle ambalajlanması ile öteki ev eşyalarının korunaklanması aşamasından hemen sonra, nakliye sebebiyle belirlenen kamyon veya tıra tüm eşya ve malzemeler istiflenir. İlk önce hacimli ve mukavemetli mobilyalar istiflenir ve sonrasında kırılgan eşya ve malzemeler yüklenir.

Çelik kasalı transfer vasıtalarımızın hassas malzeme taşımacılığı faaliyeti doğrultusunda spesifik bir biçimde imal edilmesiyle, şehirlerarası taşımada taşınan eşyaların ziyan görmeye karşı muhafaza edilmesi tam anlamda temin edilmektedir. Şirketimiz adına hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların hizmetlerimizden memnun olması birikimimizin ana sebebidir.

İller arası taşımacılık faaliyetlerinde, ambalajlama ile kılıflama hizmetleri ayrıcalıklıdır. Uzak güzergahların problemleri ile yerleşilecek çevrenin iklimsel özelllikleri düşünülür ve bu doğrultuda eşyaların paketlenmesi metodları uygulanır. Eşyaların paketlenmesi faaliyeti akabinde taşıma aracına yükleme süreci yerine getirilir. Titizlikle uygulanılan ambalajlama ve istif sayesinde eşyalar tahribat almamaktadır. İllerarası taşıma konusunda zorunluluk arzeden tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan soförlerdir. Şirketimizin ve personelimizin sahip bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sıkıntılar önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tüm aşamalarda dikkatlice işlem yapmaktadır.

Şehirler arası taşımacılık ücretleri , taşınılacak yörenin mesafesi, çelik kasalı vasıtanın özellikleri, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi koşullara göre değişiklik arzedebilir. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat organizasyonlarında son derece ekonomik bir kapsamda ücret belirlemektedir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Müjdat YÜKSEL

  İstanbul içinde oturduğum dairemi Hayatoğlu Taşımacılık şirketiyle Ordu'ya taşıdım. Hayatoğlu Nakliye, şehirler arası taşıma mevzuunda başarılı bir lojistik şirketi. Seçkin bir yapıda iş yapıyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Evde mevcut olan bütün eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli hizmet sundular. Hayatoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Atalay HANCIOĞLU

  İstanbul içinde Hayatoğlu Taşımacılık Şirketiyle taşındım. Nihat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Hayatoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Fazilet ŞAHİN

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Hayatoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Hayatoğlu Nakliyat yetkilisi Kadir bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Hayatoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Hayatoğlu Taşımacılığı tüm İstanbul'da bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.