İstanbul Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

Kurumumuz İstanbul İşyeri Nakliye kurumları arasında güçlü organizasyon özelllikleri ve ayrıca yüzde yüz müşteri tatmini düşüncesiyle ciddi işletmelerdendir.

İşyeri transferi öteki lojistik tiplerine nispeten çok daha titizlik ve de ehliyet gerektiren bir taşımacılık işidir.

İş yerinizin nakledilmesi konusundaki ihtiyacınıza binaen bizi aradığınızda herşeyden önce ekspertiz hizmetlerimizde vazifelendirdiğimiz personelimiz eşyalarınızın bulunduğu adrese gelir ve işyerinizin taşıma koşullarını analiz eder. Analiz işlemi sonrasında transfer programı çıkartılır.

Nakliye faaliyetleri esnasında nakliyenin daha aktif ve karışıklıktan uzak yapılabilmesi düşüncesiyle işyerinizde mevcut olan tüm eşyalar bölme bölme işlem yapılarak nakledilir. evrak rafları ve mobilyaların sökülümleri nispeten düzgün olabilmesi sebebiyle elektrikli vidalama tercih edilmektedir. İşyerinizde mevcut olan eşyalarınızın hepsi yurtdışından ithal ettiğimiz baloncuklu naylonlara sarılarak ambalajlanır. Dosyalar ile diğer malzemeler kolilere yerleştirilmek suretiyle üstlerine lüzumlu olan açıklayıcı bilgiler yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Şirketimiz işyeri taşımacılığı işlemlerini teminat altına dahil etmektedir.

İstanbul Ofis Taşıma hizmetlerinde uzun zamandan bu yana önder konumunu muhafaza etmekte olan şirketimiz Hayatoğlu Lojistik, güvenilirlik ve profesyonellikle işyeri taşımacılığı gereksiniminde olanlara hizmetlerde bulunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Müjdat YÜKSEL

  İstanbul içinde oturduğum dairemi Hayatoğlu Taşımacılık şirketiyle Ordu'ya taşıdım. Hayatoğlu Nakliye, şehirler arası taşıma mevzuunda başarılı bir lojistik şirketi. Seçkin bir yapıda iş yapıyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Evde mevcut olan bütün eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli hizmet sundular. Hayatoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Atalay HANCIOĞLU

  İstanbul içinde Hayatoğlu Taşımacılık Şirketiyle taşındım. Nihat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Hayatoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Fazilet ŞAHİN

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Hayatoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Hayatoğlu Nakliyat yetkilisi Kadir bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Hayatoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Hayatoğlu Taşımacılığı tüm İstanbul'da bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.