İstanbul Eşya Depolama

eşya depolama istanbul

Eşya barındırma, şirketimizin organize ettiği profesyonel hizmet faaliyetleri programında bulunmaktadır. Eşya muhafazası, koruma altına alınması icab eden bir malzemenin (örnek olarak makineler ve motorlu araçlar, iş yeri eşya ve malzemeleri, konutlarınızda fazlalık olan eşyalar, muhafaza etmeniz gerektiğini düşündüğünüz fazlalık ev eşyaları, değerli kutular ve bunlara benzer malzemeler) korunaklı depolama binalarında ve özel olarak üretilen bölmelerde koruma altına alınması sürecidir.

Şirketimiz, İstanbul'da eşya taşıma ve işyeri taşımacılığı süreçleriyle müştereken, hizmet sunduğu şahıs ve kuruluşların gereksinimleri çevresinde makul bir fiyatlandırma ile belli süreçte eşya koruma işlemleri de uygulamaktadır. 1 seneliğine yahut daha fazla zaman kapsamlı eşya muhafaza sözleşmelerinde tek sefere mahsus olacak şekilde nakliyat bedelsizdir.

Gün boyunca güvenlik personeli vasıtasıyla koruma altında bulunan depolama merkezlerimiz, her türlü afet durumlarına karşılık da ayrıca güvencelidir.

Sigortalanmak suretiyle depomuzda muhafaza edilen emanetleriniz, olasılık dahilindeki hasarlara karşın güvence kapsamı içine dahil edilmiş olacaktır.

Şirketimizce uygulanan eşya depolama bedelleri , fazlasıyla ekonomik standarttadır. Planlamada belirtilen dışında ekstra ücret ilave edilmemektedir. Tüm maliyet, ekspertiz aşamasında müşterilerimize söylenmektedir. Müşterilerimizin rızalarının amaçlandığı eşya muhafazası kapsamında, lüzumlu olan tüm etmenler şirketimizce hesap edilmiştir.

Güvenli bir kuruluşa eşya ve malzemelerinizi emanet verme düşüncesindeyseniz, Hayatoğlu Nakliyat'ın eşya muhafaza hizmetleri size çözüm olacaktır. Güvenilirliği tescillenmiş eşya muhafazası organizasyonumuzda, şirketimiz açısından asıl önemli olan faktör devamlı olarak müşteri memnuniyetinin kazanılmasıdır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Müjdat YÜKSEL

  İstanbul içinde oturduğum dairemi Hayatoğlu Taşımacılık şirketiyle Ordu'ya taşıdım. Hayatoğlu Nakliye, şehirler arası taşıma mevzuunda başarılı bir lojistik şirketi. Seçkin bir yapıda iş yapıyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Evde mevcut olan bütün eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli hizmet sundular. Hayatoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Halil HANCIOĞLU

  İstanbul içinde Hayatoğlu Taşımacılık Şirketiyle taşındım. Nihat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Hayatoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn İclal ŞAHİN

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Hayatoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Hayatoğlu Nakliyat yetkilisi Oğuzhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Hayatoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Hayatoğlu Taşımacılığı tüm İstanbul'da bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.