İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü evden eve nakliyat

Ev Nakliyesi her insan açısından zahmetli ve komplike bir iş durumunda bulunsa da nakliyat sektörü ve yöntemsel ilerlemeler yardımıyla şimdiki süreçlerde önemli biçimde zahmetsiz ve güvenceli duruma ilerlemiştir.

Asansörlü taşıma veya iş yeri taşımacılığı , söz konusu nakliye şekillerinden bir tanesidir ve taşınma işlemini epey bir zahmetsizleştirmiştir. Sevk edilmesi sıkıntılı ve büyük evde bulunan malzeme ve materyallerin, asansör kullanılarak ifa edilen nakliyat vasıtasıyla istenen yerine taşınması, nispeten az bir zamanda ve ayrıca daha güvenceli bir şekilde mümkün olmaktadır. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan nitelikli bir nakliye organizasyonu katkısı ile taşınma işlemleri önceden olduğu gibi sıkıntılı bulunmayacak ve deyim uygun olacaksa problemsiz sonuçlanacaktır.

Asansör kullanılarak yapılan taşımacılık işlemlerinde altyapısında olan kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan şirketimiz, eşya ve yüklerinizin hasar görmeden nakledilmesini temin eder.

Asansörlü Taşımacılık süreçleri başlangıcında planlama yapılır. Nakliyesi yapılacak ev veya ofis eşyalarının tespit edilmesi sonrasında asansör aracının zorunlu olabileceği yük ve eşyaların halinde, nakil programına asansör aracı kullanılması da ilave edilir. Asansörlü nakliyat kullanımı ile birey kuvvetinin yetmeyeceği ağırlık ve hacimde bulunabilecek malzemeler, rahatlıkla taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşıma operasyonları, nispeten az sürede sonuçlandırılır. İnsanların oldukça geniş bir zamanda taşıyabildiği mobilya ve beyaz eşyalar, asansör kullanılarak yapılan taşımacılık hizmetleri yardımıyla oldukça kısa bir süre zarfında istenilen mekanlarına taşınabilir.

Asansörlü ev taşıma ücretleri , nakliyesi yapılacak meskenin çevre koşullarına, katınızın bulunduğu yüksekliğe ve sevk edilecek asansörlü nakliye vasıtasına göre farklılaşmaktadır. Ücretlendirme işlemlerinde esas alınan nokta ise taşıma asansörünün kullanılacağı sürenin uzunluğudur.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Mustafa AKIN

  İstanbul içerisinde ikamette bulunduğum dairemi Hayatoğlu Taşımacılık şirketi ile Kocaeli'ne taşıdım. Hayatoğlu Nakliyat, şehirler arası taşıma mevzuunda başarılı bir lojistik kuruluşu. Modern bir düzenle iş yapıyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli hizmet verdiler. Hayatoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Haldun KARADEMİR

  İstanbul içinde Hayatoğlu Nakliyatla taşındım. Niyazi bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Hayatoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Hilal GÜLER

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat düzeneği bulunan eşya taşıma şirketlerini karşılaştırdım. Hayatoğlu Nakliye şirketinin başka firmalara kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve dairemin nakliyesi konusunda bu firmayla çalışmayı kabul ettim. Hayatoğlu Nakliyat yetkilisi Oğuz bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi zahmetsizce sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Hayatoğlu Nakliyat firmasına teşekkür ederim. Hayatoğlu Nakliyatı tüm İstanbul'da bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.