Hayatoğlu Nakliyat İletişim Bilgileri

iletiŞim

Ev nakliye , büro taşımacılığı , asansörlü ev taşıma şehirlerarası taşımacılık , uluslararası evden eve nakliyat yahut ev eşyası depolama benzeri asli hizmet unsurlarımız ve de farklı nakliyat gereksinimleriniz doğrultusunda kurumumuz ile bu irtibat sayfamızda olan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bağlantıya geçebilirsiniz.

Firmamız ile irtibata geçtiğinizde, herhangi bir ücret talep etmeden sunduğumuz bilirkişi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mrk. Adr: Kozyatağı Mah. Kadıköy - İstanbul

İzmir Merkez: 0216 362 4755

Çağrı Merkezi: 444 0 723

7/24 Mobil: 0532 776 5426

Email: info@hayatoglu.com
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Mustafa AKIN

  İstanbul içerisinde ikamette bulunduğum dairemi Hayatoğlu Taşımacılık şirketi ile Kocaeli'ne taşıdım. Hayatoğlu Nakliyat, şehirler arası taşıma mevzuunda başarılı bir lojistik kuruluşu. Modern bir düzenle iş yapıyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli hizmet verdiler. Hayatoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Haldun KARADEMİR

  İstanbul içinde Hayatoğlu Nakliyatla taşındım. Niyazi bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Hayatoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Hilal GÜLER

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat düzeneği bulunan eşya taşıma şirketlerini karşılaştırdım. Hayatoğlu Nakliye şirketinin başka firmalara kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve dairemin nakliyesi konusunda bu firmayla çalışmayı kabul ettim. Hayatoğlu Nakliyat yetkilisi Oğuz bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi zahmetsizce sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Hayatoğlu Nakliyat firmasına teşekkür ederim. Hayatoğlu Nakliyatı tüm İstanbul'da bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.