Evden Eve Nakliye Organizasyonu

evden eve nakliyat

Herhangi bir adreste var olan eşyaların bir nakliye şirketi vasıtası ile ziyana uğramadan bir konumdan farklı bir konuma nakline evden eve nakliye adı verilmektedir.

Evden eve taşıma operasyonları, ev eşyası transferi süreçlerinin, möble, elektronik aletler yahut farklı malzeme ve materyallerin ziyan almaması gerekçesiyle ihtiyaç arz eden düzenlemelerin organize edilmesi içeriğiyle, ciddi bir planla yerine getirilmesidir. Nakledilecek tüm materyalin toparlanması, paketlenerek ziyan görme gibi istenmeyen durumlara karşılık tedbir alınması, nakliyat kamyonu ile taşınacakları eve taşınarak istenilen pozisyonlarına güvenle iletilmesi sürecini ihtiva eder.

Evden Eve Taşıma Manası Yönüyle Ne Demektir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Taşıma, evde var olan tüm eşya ve malzemelerin nakledilecekleri eve aktarılmasında, ev eşyalarının ziyan görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle beraber, uzman bir kadro tarafından sökme ve kurulum işlerinin de yerine getirildiği elit bir taşımacılık modelidir.

Evden Eve Taşımacılık basitçe evinizde bulunan eşyaların nakledilmesi manasında olabileceği gibi, nakledilecekleri evde tüm mobilya, malzeme ve eşyaların oturum düzenine hazırlanması biçiminde de yapılabilmektedir.

Evlerinizde bulunan eşyaların zarar görmesine izin verilmemesi hedefiyle, halihazırda bulundukları durumda parçalarına ayırma süreçleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek diğer bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulumlarının yapılması ve tasarrufa müsait bir şekle getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık süreçlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Taşıma planının en dikkate değer kesiti ve unsuru vaziyetine gelen evden eve nakliye, mesleğinin tamamen tam anlamıyla erbabı bir şirket tarafından sonuçlandırılmadığı hallerde ağır ve çözümü uygun olmayan zor durumlara sebeb olabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşınması için emanet ettiğiniz şirketin, mesleğinde ehil ve tecrübeli bir personeli, çelik kasalı evden eve nakliye kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile emniyet telkin eden bir kuruluş olması mecburi gerekliliktir.

Evden eve taşıma faaliyetlerinde ilk önce lüzum gösterilmesi icab eden öğe ambalajlamadır. Nakil işlemleri yapılacak mobilyalar, teçhizat ve evlerinizde bulunan eşyaların, kullanma türlerine göre belirtilen alternatif ambalaj materyalleriyle ambalajlanarak nakliye amacıyla uygun duruma getirilmeleri uç noktada lüzumludur.

Nitelikli ve tecrübeli bir takviye ile problemsiz bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sualini oldukça fazla sayıda kişi sormakta ve bu ifadenin yanlızca taşınma anlamıyla tasavvur edilmesi de kıt bir malumat şeklinde benimsenmektedir. Ev taşıma aşamasında hemen fiiliyata başlamadan evvel, makul bir taslak meydana getirilmelidir.

Şirketimizin kendi sahalarında ihtisas sahibi olmuş ve aynı şekilde tecrübeli eleman kadrosu desteği ile, taşınmanın tüm külfetinden şüphesiz uzak kalabilir ve hiçbir bir sorun yaşamadan tercih ettiğiniz mekana taşınabilirsiniz.


Evden Eve Taşımacılık Organizasyonu Sırasında Yerine Getirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Eşya taşıma işlemlerinin sorunsuz bir biçimde ifa edilmesi doğrultusunda taşınacak mekanda teftiş amacını belirten ve aynı zamanda organisazyonumuzun bedelsiz yerine getirdiği raporlama aşamasından yararlanabilirsiniz.

- Nakliyat sigortası: Taşımacılık sigortası, tüm yük ve materyalinizi transfer aşamaları esnasında olası ve hesap edilmeyen hallere ve olaylara karşı güvenlik kapsamında bulundurur.

- Söküm ve Monte: Evde bulunan eşyaların uygun şekilde sarımı, eşya taşıma aracına sağlam konumlandırılabilmeleri ve zarar almadan sevk edilmesi gayesiyle söküm hizmetleri yetkili elemanlarımız tarafından yerine getirilmektedir. Bununla beraber Gardrop ve dolaplar gibi bölümlerine ayrıştırılarak nakliyesi yapılan mobilyalarınız, taşındıkları adreste sizin belirttiğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden pesronelimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj seçimi ve Ambalajlama: Taşınacak mekanda mevcut olan tüm materyaller ve diğer ev eşyaları için çeşitli paketleme materyali kullanılmak suretiyle sarım usulleri uygulanmaktadır.

- Taşıyıcı araca istifleme: Ana parçalarına ayrılan ve de ambalajlamasi yapılmış olan möble ve diğer yüklerinizin nakliyat esnasında ziyan görme ihtimaline karşın alınabilecek en sağlam tedbir, taşıma aracına düzenle yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenilen yerleşim yerine nakliyesi yapılan ve monte edilmiş olan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız tarafınızdan tesbip ettiğiniz gibi konumlandırılır ve kullanımınıza uygun duruma getirilir.

- Ev eşyası barındırma: Ev eşyası barındırma programı olan kuruluşumuzla temas kurarak lüzumlu olan korunaklı sandıklarınızı sorabilir, birinci sınıf ve emniyetli ev eşyası barındırma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Şirketimizce Evden eve nakliyat kapsamında bilhassa eşyaların tahrip olma görme gibi istenmeyen durumlara karşın önlem alınması meselesine etraflıca özen gösterilmektedir. Organize bir teşekkül olmanın gerektirdiği ehil perspektif sonucunda, eşya ve taşınacak materyalin çalınması yahut tahrip olması gibi hallerin engellenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları konusu için şirketimizin uygulamakta olduğu ücret düzenlemesi ile, her kişi kaygısızca söz konusu hizmeti kullanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin problemsiz bir biçimde ve güvenilir koşullar kapsamında sevk edilmesi ve istenildiği gibi yerleştirilmesi için, şirketimize devamlı olarak itimat edebilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Müjdat YÜKSEL

  İstanbul içinde oturduğum dairemi Hayatoğlu Taşımacılık şirketiyle Ordu'ya taşıdım. Hayatoğlu Nakliye, şehirler arası taşıma mevzuunda başarılı bir lojistik şirketi. Seçkin bir yapıda iş yapıyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Evde mevcut olan bütün eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli hizmet sundular. Hayatoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Hüseyin HANCIOĞLU

  İstanbul içinde Hayatoğlu Taşımacılık Şirketiyle taşındım. Nihat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Hayatoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn İclal ŞAHİN

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Hayatoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Hayatoğlu Nakliyat yetkilisi Oğuzhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Hayatoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Hayatoğlu Taşımacılığı tüm İstanbul'da bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.