Hayatoğlu Nakliyat Eşya Taşıma Araçları

hayatoğlu nakliyat araçları

Ev Nakliye Vasıtaları, özünde eşya nakliyesine uygun taşıyıcılar olması nedeni ile, kendine özgü imal edilen taşıyıcılardır. Her bir taşıma vasıtasının arka yönde manevraları için ses ikazlı arka hareket dedekdörü olması, sağlam dorseleri olması, ideal sarsıntı azaltıcı organizma, sözü edilen özel detaylardan bir kısmıdır.

Evden eve taşımacılık şirketleri, yüksek hizmet standardı gerekçesiyle, her bir nakliye aracında gerekli olabilecek ayrıntıları düşünmek suretiyle üst normlarda hizmet yapabilme uğraşı verirler. Taşıma uzaklığını hesaba koyarak gerektiğini düşünürlerse ikinci bir araç sürücüsü yöntemini tatbik ederler ve bu şekilde yüksek emniyetlilik noktasındaki hassasiyeti ortaya koyarlar.

Ev nakliyesi ya da büro nakliyesi kamyonları, alabildiği eşyanın toplamına bakılarak farklı kapsamlarda yeğlenmektedir. Araç kasasının boyutu genel olarak 3 - 4 metreye kadar olan taşıma araçları umumen kısmi yük taşımacılığında, tek odalı dairelerin yahut büroların taşımacılığında tercih edilirken, araç kasasının uzunlukları 3 - 4 mt.den büyük olan ve yaklaşık olarak yirmi beş - otuz m3 civarında malzeme taşıyan ortanca boyda nakliye araçları genel manada doksan - yüz m2'nin daha azı büyüklükte olan iki artı bir, iki artı iki dairelerin taşınmalarında veya normal büyüklükteki iş yerlerinin taşıması gayesiyle opere edilmektedir. Daha büyük hacimli ve taşıma kapasiteli olan On lastikli kamyonlar ise kırk - kırk beş m3'ten daha çok yük taşıyabilmeleri gerekçesiyle genel olarak daha yüksek m2'li iki artı bir 'den geniş daireler yahut binalar ile şirket nakliyat işlerinde yada illerarası taşımada opere edilmektedir.

Ev Taşıma ve iş yeri taşımacılığı taşıtları korunaklı ve kasa kapı bölümlerinin emniyetle kapatılabilecek olmaları gerekmektedir. Böylece uzun mesafeli ve düzensiz yol güzergahında araç kapaklarının istek dışı açılımlarının engellenmesi ve dorsede olan ev veya ofis eşyalarının güvenliği temin edilmiş olur.

Dorse içerisinde taşınan malzemelerin hareketsiz halde olabilmelerini temin edebilecek halatların mevcut olmaları ve ayrıca daha önce ambalajlanmış durumda bulunsa da dorse içinde taşınan yükün zarar görmemesi gayesiyle dorse iç aksamının suntalemle yahut sarsıntı yok edici bir döşemeyle döşenmiş durumda bulunması şarttır.

Hayatoğlu Nakliyat kamyon ve kamyonetleri ile mobil asansörleri, İzmir şehiriçi eşya taşımacılığında ve İzmir'den tüm illere şehirlerarası nakliye alanında taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kuruluşların tüm ihtiyaçlarını yerine getirebilecek nicelik ve muhtelifte ve bakım ve onarımları sistemli takip edilen araçlardan oluşmaktadır.

Tente kasalı kamyon ya da tırlar, ev eşyası taşımacılığı hususunda hiç bir şekilde kullanışlı olamaz. Bu tip kamyon veyahut tırlarla ev eşyası nakletmek, eşyalarınızın çizilme ya da kırılma olasılığını en yüksek orana yükseltir. Bundan dolayı, evden eve nakliye işlemlerinde taşıma bölmeleri çelik olan kamyon veya tırlar seçilmelidir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Müjdat YÜKSEL

  İstanbul içinde oturduğum dairemi Hayatoğlu Taşımacılık şirketiyle Ordu'ya taşıdım. Hayatoğlu Nakliye, şehirler arası taşıma mevzuunda başarılı bir lojistik şirketi. Seçkin bir yapıda iş yapıyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Evde mevcut olan bütün eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli hizmet sundular. Hayatoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Hüseyin HANCIOĞLU

  İstanbul içinde Hayatoğlu Taşımacılık Şirketiyle taşındım. Nihat bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Hayatoğlu Taşımacılığı İstanbul ve etrafındaki bölgede ev nakliyat ihtiyaçları için taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn İclal ŞAHİN

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Hayatoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Hayatoğlu Nakliyat yetkilisi Oğuzhan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Hayatoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Hayatoğlu Taşımacılığı tüm İstanbul'da bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.