Ankara Evden Eve Nakliyat

ankara evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği yükümlülüğü kurumsal bir formda özümsemiş olan organizasyonumuz, Ankara ve bölgesinde güvenilir ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.

Ankara ile çevre ilçelerde kuruluşumuz tarafından yürütülen taşımacılık faaliyet alanında, Ankara yakınlarında bulunan çalışanlarımız vazifelendirilmekte, bu çevrede olan hizmet sunduğumuz şahıs ve kuruluşlara Ankara alan park yerimizde mevcut bulunan eşya taşıma araçlarımız sevk edilmektedir.

Eskiden uygulanan tarzla taşınma çağı bu zamanda işlevsiz durumdadır. Bu gün kaliteli çözümlerle evden eve nakliyat operasyonlarında uygun eserler sağlayamayan taşıma kurumlarına ev eşyalarının taşınması hakkında istemde bulunulmamaktadır. Eşya taşıma süreçlerinde profesyonelleşmiş şirket kadromuzun tüm bireyleri kendi kişisel sorumluluk dallarında fazlasıyla potansiyel sahibidir. Görevini içselleştirmiş bireylerle kadrosunu kuvvetlendiren teşekkülümüz adına, hizmet verdiğimiz şahıs ve kuruluşlara arz ettiğimiz servis standartları kayda değer oranda mühimdir.

Eşya nakliye organizesinde ilk olarak inceleme programı yürütülmektedir. İnceleme hizmetleri bedelsiz yapılmaktadır ve eşya taşımacılığı hizmetinin en mühim kısımlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Raporlama sürecinin dikkatlice ifa edilmesi, transfer süreçleri süresince sıkıntı meydana gelmesini enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, raporlama alanında vazifelendirdiğimiz çalışanlarımız, işlerinde tecrübeli şahıslardır.

Raporlama organizesi sayesinde aksaklıklara ortaya çıkmadan engel olunabilmektedir.

Eksper kadromuz, raporlama işlemleri gayesiyle ev veya büronuza ulaştığında, ilk aşamada evinizde var olan eşya ve taşınacak malzemelerin kaplayacağı hacmi hesap eder ve lüzumlu olan olacak transfer vasıtasını kararlaştırır. Nem ve toz benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi muhafaza eden çelik kasalı ve kendine özgü modellenmiş kamyonlarımız, bununla birlikte mukavemeti artırılmış sarsıntı önleyici donanımlarıyla yüksek derecede korunaklıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız konforlu ve güvenli araçlardır. Eşya taşıma araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz uzun senelerin tecrübesine sahip ve uzmandır.

Eksper personelimiz, en uygun lojistik vasıtasıyla beraber ihtiyaç duyulacak ambalajlama unsurları, istihdam edilecek ekip ve farklı ciddi gereksinimleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Son aşamada taşınacak yerin civar durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik programı yapılır. Eksper aşaması sonrasında teminat adına sigorta poliçesi hazırlanır.

Taşınacak eşyaların sarılması ve Kamyona Yükleme

Ankara Evden Eve Nakliye İşlemleri hakkında tecrübe sahibi olmuş eleman kadromuz, taşınma meselesi için ciddiyetle ehemmiyet verilmesi gerekli olan ambalajlama işlerini uzman bir tarzla yerine getirmektedir. Sözü edilen kalite çerçevesinde Ankara evden eve taşıma işletmeleri arasında, teşekkülümüz hakim bir mevkidedir. İşletmemizin tariflendirdiği Ankara ev nakliyat ücretleri son derece hesaplıdır. Evinizde bulunan eşyaların ambalajlanması, Eşya Taşıma servis faaliyetleri arasında en çok titizlik gösterilmesi icab eden unsurdur. Kırılgan ya da kıymetli materyalleriniz adına çeşitli ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, kendine özgü paketleme materyali uygulanmaktadır. Ağır mobilyalar dikkatli bir biçimde korunaklanır. Montaj konusunda uzman personelimiz görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin tahribat almaması düşüncesiyle farklı ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.

Nakliyat asansörü, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Nakliye asansörünün kurulacağı yere tam olarak birleşmesi ve taşıyıcı bölümün kolay bir biçimde çıkıp inmesi ve titrememesi şarttır Asansörlü aracımızın kullanıcısı asansör kullanmak hususunda tecrübe sahibidir. Ankara asansörlü taşımacılık hizmetleri neticesinde ekibimiz, Ankara ve etrafındaki bölgede olan daire yada ofisinizde tüm eşya ve materyalinizi kısa bir zamanda ve sağlam bir halde aşağıya indirerek nakil aracına yerleştirmekte ve benzer biçimde yukarıya konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Hacimli mobilyalar ve beyaz eşyalar dayanıklı olması sebebiyle alt bölüme konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik cihazlar hacimli mobilya ve beyaz eşyaların üzerlerine yerleştirilir.

Tüm eşya yahut malzemelerinizin getirildikleri yerde yapıldığı şekilde taşınılacak daireye konumlandırılmasıyla, ev taşıma süreci genel çerçevede tamamlanır. Yeni mekanda taşınan materyallerin istediğiniz gibi konumlandırılması ve montaj aşamasının tamamlanması hususunda özel ustalarımız vazifelendirilmektedir. İstemde bulunulması durumunda taşınan malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemleri konusunda bayan personel vazifelendirilebilmektedir.

Ankara yahut yakınlarında uluslararası taşımacılık kapsamında da çalışma yapan organizasyonumuz, sözü edilen husustaki organisazyonlarında eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye ulaştırılacağından dolayı kayda değer oranda daha tedbirli hareket etmektedir.


Ankara ev taşımacılığı ile ilgili geniş kapsamlı bilgiler; Ankara.EvdenEve.tv.tr
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Oktay GÜLER

  İstanbul içinde oturduğum dairemi Hayatoğlu Taşımacılık şirketiyle Kocaeli'ne taşıdım. Hayatoğlu Nakliye şehirler arası taşıma mevzuunda başarılı bir lojistik şirketi. Seçkin bir yapıda iş yapıyorlar. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Evde mevcut olan bütün eşyaları ambalajladılar. Tertipli ve aynı zamanda sistemli hizmet sundular. Hayatoğlu Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ediyorum.

 • img
  By Feridun HANCIOĞLU

  İstanbul içinde Hayatoğlu Taşımacılık Şirketiyle taşındım. Ergün bey ile beraberindeki arkadaşlar tamamen beklenilen şekilde vazifelerini ifa ettiler. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde taşınma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Hayatoğlu Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Jale GÜLER

  İstanbul içerisinde asansörlü nakliyat düzeneği bulunan nakliye şirketlerini karşılaştırdım. Hayatoğlu Taşımacılık şirketinin başka şirketlere kıyasla farklı olduğunu fark ettim ve eşyalarımın nakliyesi konusunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Hayatoğlu Nakliyat yetkilisi Enes bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi kolayca sonuçlandırıldı. Herhangi sorunla karşılaşmadım. Hiç bir eşyam hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Hayatoğlu Nakliye şirketine teşekkür ederim. Hayatoğlu Taşımacılığı tüm İstanbul'da bulunanlara da rahatlıkla tavsiye edebilirim.